Buty na lato – co wybrać, aby kobiecie było wygodnie?

Lato to pora roku, którą wszyscy kochają za ciepło i piękną pogodę. Niestety potrafi również dać się nam we znaki. Szczególnie dotkliwe może być dla kobiet, które narzekają na puchnące nogi. Wiele z Was zastanawia się, jakie buty włożyć, aby nie czuć bólu i opuchlizny. Dziś postaramy się rozwiać Wasze wątpliwości. Mamy nadzieję, że weźmiecie sobie nasze rady do serca, dzięki czemu będziecie spokojnie mogły cieszyć się letnią porą.

Modne sandały damskie, czy czółenka?

Jeśli zastanawiasz się nad tym, czy wybrać modne sandały damskie, czy czółenka – odpowiedź jest prosta. Wszystko zależy od tego, na jaką okazję zakładasz obuwie. Jeżeli chcesz włożyć je do pracy, gdzie obowiązuje sztywny dress code, najlepiej sprawdzą się czółenka z przeiwenego materiału, które nie tylko będa wyglądały elegancko, ale również pozwolą oddychać skórze stóp, dzięki czemu nie dojdzie do bolesnych otarć.

Panie, które nie są przekonane do powyższego pomysłu, mogą zawsze spróbować wynegocjować u szefa możliwość chodzenia w sandałkach. Muszą mieć jednak na uwadze, aby te były niezwykle eleganckie. Co więcej, aby dobrze wyglądać, powinny również odpowiednio zadbać o stopy. Tylko wypielęgnowane będą dobrze prezentować się w sandałach. Warto o tym pamiętać, rozpoczynając negocjacje – pięty i paznokcie muszą się odpowiednio prezentować. Najlepiej zatem jeszcze przed negocjacjami udać się do kosmetyczki, która odpowiednio zajmie się tą częścią ciała i sprawi, że nie będziecie musiały się wstydzić.

Author: Klaudia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *