Czy klapki na obcasie to dobry pomysł dla dojrzałej kobiety?

Niektórzy myślą, że jak kobieta skończy 50 lat, to już nic jej nie wolno. Powinna osiąść w dom i najlepiej zająć się wnukami. Nic bardziej mylnego. Obecnie dojrzałe kobiety żyją pełnią życia i nikt nie ma prawa im tego zabronić. Mając to na uwadze, chcemy razem z Wami zastanowić się, czy pani po 50-tce powinna zawsze wybierać eleganckie sandały, czy jednak może postawić na odrobinę ekstrawagancji i stylizację uzupełnić ciekawymi klapkami. Jeśli jesteście ciekawe naszych wniosków, zachęcamy do zapoznania się z artykułem.

Klapki na obcasie hitem sezonu

Przyglądając się obowiązującym trendom, można stwierdzić, że to nie modne sandały damskie stały się hitem, a właśnie klapki na obcasie. Nic zatem dziwnego, że każda, nawet dojrzała kobieta, stawia właśnie na ten rodzaj obuwia. Tym bardziej, że może przypominać jej lata młodości. Warto również mieć na uwadze, że klapek na niskim klocku pasuje praktycznie do każdej stylizacji – można go założyć na kawę z koleżanką, do biura, a także na wyjście do teatru, czy opery.

Zdarza się, że nasze zdrowie nie pozwala na to, aby nosić buty na wysokim obcasie, Czy zatem powinnyśmy rezygnować z klapek? Okazuje się, że nie. W ofercie wielu producentów można spotkać eleganckie klapki na płaskiej podeszwie lub na koturnie, które dadzą odpowiednie podparcie kręgosłupowi, a jednocześnie będą nadal wyglądały elegancko.

Pamiętajcie, letnia pogoda nie sprzyja pełnym butom. Warto zatem postawić na ciekawe wzory oraz modele sandałów i klapek, które będą wyglądały obłędnie na Waszych stopach i co najważniejsze – dopełnią stylizację.

Author: Klaudia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *