Dojrzała kobieta także może być piękna – jakie obuwie powinna wybrać, aby czuć się modnie i wygodnie?

Wiosna i lato to takie pory roku, w których szukamy przede wszystkim wygodny. Wysokie temperatury sprawiają, że nasze ciało bardzo często odmawia nam posłuszeństwa. Nic zatem dziwnego, że dojrzałe panie szukają rozwiązań praktycznych, które pozwolą im funkcjonować w upalne dni. Czy jednak oznacza to, że nie mogą wyglądać zmysłowo i elegancko? Oczywiście, że nie. Dzisiaj Wam to udowodnimy. Opowiemy trochę o butach, jakie sprawdzą się u dojrzałych pań. jeśli jesteście ciekawe, co mamy do powiedzenie, zachęcamy do lektury.

Komfort przede wszystkim

Każda kobieta, nawet ta młodsza, latem szuka butów, które nie tylko będą wyglądały ładnie na stopie, ale przede wszystkim zapewnią jej komfort użytkowania. W ciepłe dni nogi są bardzo narażone na puchnięcie. Co więcej, popołudniami stają się na tyle ociężałe, że nie mamy siły podnosić ich do góry. Warto zatem, biorąc pod uwagę ilość pokonywanych kilometrów i rodzaj wykonywanej pracy, wybrać modne sandały damskie, które będą zarazem ostoją dla zmęczonych stóp,jak i ich ozdobą.

Klapki zamiast sandałów

Niektóre panie, chcąc powrócić do lat młodości, wybierają zamiast sandałów klapki na obcasie. Dzięki nim stają się na nowo eleganckimi kobietami, które mogą wszystko. Nic w tym dziwnego, jeszcze kilkanaście lat temu, kiedy nasze mamy były młode, na wybiegach królowały klapki na obcasie w wersji lakierowanej lub drewniaki na słupku.

Dlaczego warto postawić na to rozwiązanie? Okazuje się, że klapek na niewysokim obcasie doskonale komponuje się z codziennymi zestawami. Można go dobrać do jeansów i luźnych bluzek, a także do garniturów, które niektóre z nas muszą nosić w pracy. Jak zatem widać – jest to buty uniwersalny.

Author: Klaudia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *