Lato rządzi się swoimi prawami – wybierz odpowiednie obuwie

Kiedy przychodzi lato, kaa kobieta chce wyglądać pięknie. Nic zatem dziwnego, że już zimą przeszukuje rozmaite portale w poszukiwaniu informacji, co będzie modne w kolejnym sezonie. Jedno, co nigdy się nie zmienia, to fakt, że powinna w swojej szafie zawsze mieć eleganckie sandały, które będzie mogła założyć na różne okazje. A jeśli o tym modelu butów mowa – czego szukać w sklepach? na to pytanie postaramy się dzisiaj odpowiedzieć.

Na słupku, na koturnie, czy płaskie – jakie buty wybrać na lato?

Wiele kobiet, pomimo tego, że chce być eleganckimi, latem najchętniej wysokie obcasy zamieniłyby na płaskie obuwie. Nie ulega bowiem wątpliwości, że kiedy jest ciepło, nogi bardziej puchną. Warto zatem dać im odrobinę odpoczynku. Doskonale w takiej sytuacji mogą sprawdzić się minimalistyczne buty, których paski nie są praktycznie widoczne lub sportowe sandały na niewielkim koturnie. W takich butach każda stopa będzie wyglądała obłędnie.

Letnia garderoba sprawia, że kobieta powinna dokładnie zastanowić się nad obuwiem. Zwiewne sukienki doskonale będą się komponowały  z delikatnymi sandałkami, które mają cienkie paseczki. Całość stylizacji będzie wydawała się lekka dzięki czemu  nada kobiecie blasku. Taki rodzaj sandałów sprawdzi się również przy lnianych garniturach, czy wieczorowych sukienkach. Jak zatem widać – w każdej sytuacji kobieta może wyglądać modnie, a do tego czuć się wygodnie. Nic tak bowiem nie odpręża, jak niskie sandałki na nogach po całym dniu biegania w obcasach.

Author: Klaudia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *