Sandały na koturnie – dlaczego warto?

Kiedy przychodzi lato każda kobieta marzy o butach, w których będzie wyglądała zmysłowo. Jeśli do tego są wygodne, staną się zapewne wyborem numer jeden w każdej stylizacji. czy istnieją jednak modne sandały damskie, które spełnią wszystkie oczekiwania pań – będą lekkie, wygodne, a do tego podkreślą nogi i szczupłą sylwetkę? Na myśl od razu przychodzą buty na szpilce lub słupku. Niestety każda z nas zgodnie stwierdzi, że te nie zawsze są wygodne, wręcz przeciwnie, nadają się jedynie na kilka godzin chodzenia i siedzenia. A co, jeśli musimy spędzić w nich cały dzień? Jak zapewne się domyślacie – mamy rozwiązanie. Sandały na koturnie to coś, czego szuka każda kobieta ceniąca sobie wyżej wymienione atuty obuwia.

Daj sie skusić na sandały na koturnie

Kobiety, którym zależy na podkreśleniu nóg, jednak nie chcą całe lato chodzić w szpilkach, powinny postawić na koturn. Jak się bowiem okazuje, ten rodzaj obcasa sprawia, że przy jednoczesnym odpowiednim podparciu całej stopy i kręgosłupa, nogi stają się smuklejsze. Dzięki temu panie wyglądają seksownie, a do tego nie czują uciążliwego bólu nóg i kręgosłupa.

Wybierając odpowiednie sandały, należy zwrócić uwagę, z czego został wykonany obcas. Najczęściej można spotkać się z korkiem, który jest wyeksponowany. Ma to na celu pokazanie, że buty są niezwykle lekkie, dzięki czemu nie może być mowy o zmęczonych stopach. Jeżeli zależy Ci jednak na określonym stylu, warto wybrać te sandały, które będą miały koturn opleciony marynarskim sznurkiem. Będą niezwykle ciekawie wyglądać na spacerach po molo lub plaży.

Author: Klaudia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *