Sztywny dress code w pracy – nie przejmuj się, eleganckie sandały na pewno wpiszą się w biurowy styl

Wiele firm, szczególnie zagranicznych korporacji, wymaga od swoich pracowników sztywnego dress codu. Niby nie ma w tym nic złego, ponieważ pracownicy zawsze wyglądają schludnie i elegancko, jednak letnią porą, kiedy upały dają się wszystkim we znaki, ubieranie się w garnitury i pełne buty może okazać się ciężkim zadaniem.

Kobiety teoretycznie mają łatwiej, ponieważ mogą zawsze założyć elegancką sukienkę, która wpisze się w kanon firmy. Co jednak z butami? Czy zawsze powinna stawiać na zabudowane szpilki, które latem mogą powodować otarcia i szybkie puchnięcie nóg? Okazuje się, że nie. My mamy na to sposób, o którym chcemy Wam dzisiaj napisać.

Eleganckie sandały sposobem na restrykcyjny dress code

Nie da się ukryć, że elegancki wygląd rządzi się swoimi prawami. Niemniej jednak projektanci przedstawiają w swoich kolekcjach modne sandały damskie na słupku i szpilce, które doskonale wpiszą się w restrykcyjny dress code.

Jeśli jednak w pracy nie ogranicza Cię określony ubiór, a często musisz biegać i stać, warto postawić na sandały na płaskiej podeszwie, które ułatwią codzienne funkcjonowanie.

Zależy Ci na tym, żeby swoim stylizacjom nadać trochę więcej kobiecego stylu? Warto wybrać fason na koturnie, który ie obciąża tak stopy, a jednocześnie doskonale wysmukla nogi i jest niezwykle wygodny. Nie da sie ukryć, że takie obuwie z pewnością doda Ci klasy, a przy tym będziesz czuła się w nim wygodnie. A przecież właśnie o to chodzi w letnie dni.

Author: Klaudia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *