Wieczorową porą – jakie sandały wybrać?

Choć w ciągu dnia marzymy o tym, aby zdjąć ze stóp niewygodne buty, w których cały dzień biegałyśmy po biurze, kiedy przychodzi wieczór i szykujemy się na randkę, nie przeszkadza nam to, że po raz kolejny będziemy musiały założyć eleganckie sandały na obcasie. Wręcz przeciwnie, cieszymy się z tego faktu i szukamy rozwiązań, które podkreśliłyby nasze atuty. Jakie buty wybrać na tę okazję? Znaleźliśmy odpowiednie, o których chcemy Wam opowiedzieć w tym wpisie. Mamy nadzieję, że zainteresuje Was na tyle, iż będziecie szukać wymienionych tutaj rodzajów obuwia.

Ze skóry wężowej lub w panterkę – najnowsze trendy, o których nie można zapominać

szukając idealnych butów na randkę lub na przyjęcie, warto skupić się na najnowszych trendach. Projektanci po raz kolejny stawiają na panterkę i skórę węża. Choć do niedawna taki rodzaj butów uznawany był za kiczowate, obecnie jest absolutnym must have każdej modnej kobiety. Jeżeli zatem chcesz olśnić swojego mężczyznę, wybierz właśnie takie sandały i dobierz do nich pozostałą część garderoby oraz dodatki.

Wieczorową porą możesz iść na całość i wybrać sandałki, które w całości będa pokryte motywem skóry wężowej lub panterki. Na dzień, jeśli odważysz się założyć taki rodzaj buta, skup sie na delikatniejszych wzorach, które będa obecne na paskach lub obcasie. Dzięki temu nie będziesz w pracy lub na zakupach tak bardzo zwracała na siebie uwagi.

Pamiętaj – modna kobieta musi mieć choć jedną parę butów, które będa przypominały o tym, że modę traktuje poważnie i wie wszystko o najnowszych trendach.

Author: Klaudia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *